پروژه های جاری

سرویس اینفــوچک :

وب سایت اینفوچک که به هدف کاهش جرائم در فضای دیجیتال و تشخیص هویت افراد قبل از انجام معاملات غیر حضوری طراحی گردیده بود ، پس از اخذ نماد اعتماد الکترونیک ، جهت استفاده عموم ، از اینـجــــــا در دسترس همگان قرار گرفت.


سرویس چک آپ مالی :

سامانه ایران اعتبار بعنوان نخستین درگاه اینترنتی پایش اطلاعات مالی و بانکی ( چک آپ مالی ) کشور در مرداد ماه ۱۳۹۶ راه اندازی و در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ آماده بهره برداری گردید .

در این سامانه شخص متقاضی ، ضمن پذیرش کلیه قوانین و مقررات نسبت به چکاپ مالی خود یا سایرین در سامانه اقدام می نماید و در صورت تکمیل بودن موارد مورد نیاز بصورت آنلاین ، گزارش موارد مورد نظر خود را از مراجع ذیصلاح دریافت می نماید .


گیمیفیکیشن بانک رفاه :
نخستین اپلیکیشن موبایلی ارائه دهنده خدمات بانکداری الکترونیکی بر مبنای بازی و گیم که ذوق و اشتیاق انجام یک بازی سه بعدی را با خدمات بانکی تلفیق نموده تا کاربران علاوه بر لذت بردن از انجام یک بازی مفرح به سبک شبیه سازی ، نسبت به انجام فعالیت های بانکی خود از طریق این نرم افزار ترعیب شده و از این طریق اقدام کنند .
بازي كاري يا بازي نمايي از خواص منحصر بفرد اپليكيشن گیمیفیکیشن اين شركت مي باشد كه با همكاري بانك رفاه طراحي و ساخته شده است تا علاوه بر محيطي متفاوت در ارائه خدمات بانكي ، صنعت تبليغات و صنعت بازي بدعت جديدي را عرضه نمايد.


 شبکه اجتماعی Doian
اپلیکیشن دویان یک شبکه اجتماعی است که مبتنی بر فرهنگ عمومی و دستورات شرعی امکان دادن/ گرفتن وام به / از دیگران را به شکل ناشناس امکان پذیر می نماید . بعنوان وام گیرنده در این شبکه هر شخص به میزان توانایی خود درخواست وام کوتاه مدت می نماید که در ازای کارمزدی که به شبکه پرداخت می کند از آن استفاده خواهد نمود و بعنوان وام دهنده با ۱۰۰% تضمین وجوه خود را در شبکه وام بدهید و از شبکه کارمزد ماهیانه دریافت نمایید .
توضیحات بیشتر بهمراه امکان دانلود اپلیکیشن در Doian


 اپلیکیشن Btaxi
بر خلاف انتظار اولیه ، بی تاکسی یک تاکسی یاب اینترنتی یا آژانس دربستی اینترنتی نیست بلکه بر اساس تعهدات و مسئولیت های اجتماعی مشوق پیاده روی است بعبارت ساده تر تاکسی بی تاکسی .
دانلود بــــــی تاکسی نسخه آلفا


 دفــترخـــونه
قبل از طرح ایده خود با سرمایه گذار خود آنرا در دفترخونه ثبت نمایید تا با اطمینان خاطر بیشتری مذاکره کنید . دفترخونه علاوه بر ثبت و اظهار ایده شما ، یک گواهی اظهار و یک قرارداد محرمانگی برای شما ارسال می نماید که بایست در زمان طرح موضوع با دیگران طبق دستورالعمل آن رفتار نمایید تا بیشتر از حقوق خود محافظت نمایید.
جهت دریافت توضیحات بیشتر و اپلیکیشن اختصاصی به دفــترخـــونه مراجعه نمایید.


  اپ استور WhosApp
نخستین فضای عرضه اپلیکیشن های گوناگون بر مبنای ایجاد درآمد برای دانلودکنندگان . این اپ استور به شکل ویژه ای متفاوت با سایر محصولات و خدمات کنونی بوده و با تمرکز بر نیاز دانلودر و با بهره گیری از خدمات عمومی حمل و نقل طراحی و پیاده سازی می شود .
دانلود از whosApp


 شبکه اجتماعی Tarafein
طــــرفین یک شبکه اجتماعی تحت وب بوده که به کلیه مالکان و مستاجران این امکان را می دهد سابقه و تجربه خودشان را نسبت به طرف دیگر ثبت نموده تا در زمان درخواست جدید ، اشخاص جدید نسبت به معامله خود با شناخت و اطمینان بیشتری انتخاب نمایند .
هم اکنون سابقه مالک / مستاجر خود را در شبکه اجتماعی طــــرفین با دیگران به اشتراک بگذارید.


 اپلیکیشن Whoscar
اپلیکیشن حوزه حمل و نقل و ترافیک با هدف شناسایی فرصت های موجود در حل مشکلات روزمره ترافیک کلان شهر ها. از مهمترین موارد تمایز در هــووزکار تمرکز به درآمدزایی حاصل از حل مشکلات برای رانندگان محترم می باشد .
دانلود نسخه آزمایشی Whoscar