اخبار داخلی

۰۸ آذرماه ۱۴۰۱

همکاری شتسا با گروه جهادی کوثر ولایت در طرح انفاق چادر مشکی

در این طرح سعی خواهد شد که هیچ بانوی محترم ایرانی نباشد که به دلیل شرایط اقتصادی از تهیه چادر مشکی منصرف گردد لذا کلیه بانوانی که توانایی مالی برای خرید چادر مشکی را ندارد می توانند با ثبت نام و تکمیل فرم های مربوطه ، نسبت به ثبت درخواست و شرکت در قرعه کشی ماهانه دریافت چادر مشکی اقدام کنند.

دانـــــلود نرم افزار ثبت نام


۰۹ آذرماه ۱۴۰۰

ایده و طرح منتخب پژوهشگاه قوه قضائیه

پس از ۶ ماه ارزیابی کارشناسان محترم پژوهشگاه قوه قضائیه ، سامانه بررسی و تطبیق و تصدیق اطلاعات هویتی اشخاص در فضای مجازی با نام تجاری اینفوچک ، بعنوان طرح و ایده منتخب سال ۱۴۰۰ انتخاب گردید.


۰۳ خردادماه ۱۴۰۰

راه اندازی کامل سامانه اینفــوچک 

وب سایت اینفوچک که به هدف کاهش جرائم در فضای دیجیتال و تشخیص هویت افراد قبل از انجام معاملات غیر حضوری طراحی گردیده بود ، پس از اخذ نماد اعتماد الکترونیک ، جهت استفاده عموم ، در دسترس همگان قرار گرفت.


۸ اسفند ماه ۱۳۹۹

تحویل رفاه شهر

سرانجام پس از طی کلیه مراحل اداری و کسب استاندارد های امنیتی مورد نیاز ، گیمیفیکیشن رفاه شهر به بان رفاه کارگران تحویل گردید تا طبق برنامه زمانبندی شده از طریق درگاه های رسمی بانک رفاه کارگران در دسترس عموم مردم قرار گیرد.


۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹

راه اندازی سامانه احراز الکترونیکی غیرحضوری 

کسب تجربیات کم نظیر در پیاده سازی سامانه اعتبار سنجی و درک نیاز کشور در امکان احراز غیرحضوری اشخاص در شرکت شتسا ، ما را بر آن داشت تا ضمن ارتقاء سازوکار احراز در سامانه اعتبارسنجی به متد هوش مصنوعی و پردازش تصویر ، سامانه اختصاصی احراز هویت غیر حضوری را برای نخستین بار راه اندازی نماییم .


۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹

برقراری ارتباط مجدد با سرویس دهنده سامانه ایران اعتبار

با توجه به محدودیت های اعمال شده برای تامین کننده در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ و عدم امکان بهره برداری از سامانه چکاپ مالی ایران اعتبار ، با پیگیری های صورت گرفته ، محدودیت های اعمالی پس از یکسال مدیریت شده و سرویس های مد نظر در اختیار این شرکت قرار خواهد گرفت .


۵ اسفند ماه ۱۳۹۸

طـراحی مجدد ارتباط با سامانه ۷۱۳

به رغم اتمام فرآیند ایمن سازی نرم افزار و اخذ تاییدیه های لازم به جهت انتشار نرم افزار ، با تغییر سازوکار گزارش دهی سامانه ۷۱۳ فرآیند اصلاح نحوه ارتباط و گزارشگیری از سامانه در دستور کار شرکت قرار گرفته است که امیدواریم با همکاری بانک در ارائه زیرساخت های لازم سخت افزاری و نرم افزاری و ارتباطی هرچه سریعتر نرم افزار آماده جهت انتشار گردد .


۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۸

اتمام فرآیند ایمن سازی نرم افزار گیمیفیکیشن رفاه شهر

نرم افزار موبایلی گیمیفیکیشن رفاه شهر پس از ماه ها تلاش و پیگیری تیم فنی این شرکت بر مبنای اصول و استاندارد های owasp ایمن شد . این اتفاق که برای نخستین بار برای یک بازی نسخه اندروید می افتد گام مهمی خواهد بود در جهت رشد و ارتقاء توان فنی همکاران نخبه و مجرب این شرکت و همچنین حل مشکلات امنیتی بازی های موبایلی در کشور .


۳۰ آذرماه ۱۳۹۷

بانک رفاه کارگران گیمیفیکیشن رفاه شهر را بعنوان محصول منتخب به جشنواره دکتر نوربخش ارائه کرد.

جشنواره دکتر نوربخش بعنوان تنها سمپوزیوم محصولات و خدمات نوآورانه بانک ها و موسسات مالی کشور هر ساله توسط بانک مرکزی ایران و پژوهشگاه پولی و بانکی بانک مرکزی به هدف ارزیابی و شناسایی محصولات و خدمات مبتکرانه حوزه بانکی برگزار می گردد واز آثار برگزیده داوران منتخب ، در مراسمی ویژه ، تقدیر بعمل می آورد .

امیدواریم در جشنواره امسال ، گیمیفیکیشن بانک رفاه کارگران و این شرکت ، حائز رتبه ای در خور زحمات کلیه افراد مشغول در این پروژه نوآورانه بشود .


۱۹ مهر ماه ۱۳۹۷

دپارتمان فنی شتسا آخرین نسخه اندروید اپلیکیشن دفترخونه را منتشر کرد.

به نقل از کارشناس ارشد فنی این اپلیکیشن پس از طراحی و تولید از طریق اپ استورهای معتبر ایرانی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و علاقمندان می توانند با مراجعه به وب سایت رسمی دفترخونه مستقیما نیز نسبت به دریافت آن اقدام نمایند .


۱ مهرماه ۱۳۹۷

تعیین زمان انتشار قطعی رفاه شهر

تعیین زمان قطعی انتشار اپلیکیشن رفاه شهر به دلیل تغییرات امنیتی مد نظر بانک رفاه کارگران به بعد از ماه جاری موکول شده است از اینرو از کلیه علاقمندان بابت تاخیر پیش آمده عذرخواهی می نماییم .